Чи правда, що солодощі піднімають настрій і додають енергії?

Кажуть, що найкращий спосіб підняти настрій та додати енергії – з’їсти шоколадку або кілька цукерок...
При стресі нас тягне на солодке, тому що саме так працюють стресові гормони, особливо коли стрес хронічний.
З тим, що солодощі підвищують продуктивність, можна погодитися. В організмі сахароза розщеплюється до глюкози та фруктози, а потім глюкоза за допомогою складних реакцій окислюється з виділенням аденозинтрифосфату (АТФ), який, розщеплюючись, виділяє енергію.
Отже, коли ми їмо солодке, рівень енергії швидко зростає. У нас одразу покращується настрій, але це тимчасово. Як швидко ця енергія зросла, так швидко вона і спаде.
А при надмірному вживанні солодощів підшлункова залоза виробляє велику кількість інсуліну, велика концентрація якого в крові викликає сонливість.
Дослідження показують, що люди, які вживають солодощі у великих кількостях, швидше втомлюються, їм складніше зосередитись на навчанні або роботі, ніж ті, хто вживає солодощі в мінімальних кількостях.
Отже, солодощі є енергетичним стимулятором, який може забезпечити тільки тимчасовий приплив енергії, та й уживати їх треба в міру.
Ми радимо вам звернути увагу на природне джерело енергії – фітокомплекс «ВІКТОРІН»! Працює він не тимчасово, а довгостроково. Женьшень у його складі тонізує і бадьорить, родіола рожева допомагає долати перевтому та підвищує розумову й фізичну активність, а унгернія Віктора покращує передачу нервових імпульсів.
Тому, якщо ви часто відчуваєте, що немає ні на що сил – спробуйте ВІКТОРІН. Усього одна капсула на день дасть заряд енергії, який допоможе впоратися з будь-якими справами.

Благодійний фонд «Підтримай ветеранів війни» допомагає нашим військовим, які зазнали важких поранень і потребують р

Офіційна наука вивчала і продовжує вивчати властивості адаптогенів та як саме вони працюють. У лідерах з ефекти

Хвороба чи стан Синдром хронічної втоми – особливий стан. Це щось середнє між хворобою і здоров’ям. Ближче до зд