Відгуки про рослинні комплекси «Добрадія»

Експертна думка лікарів, фармацевтів, науковців
Нуріманов Каміль Раїсович
Нуріманов Каміль Раїсович

кандидат медичних наук, старший науковий співробітник ГУ «Інститут урології НАМН України», головний лікар Українського інституту сексології і андрології

Раціональне поєднання рослинних компонентів ПРОСТАТОНОРМІНУ направлене на покращення стану пацієнтів із хронічним простатитом, доброякісною гіперплазією передміхурової залози, особливо за відсутності клінічних проявів (при безсимптомному перебігу та в стані ремісії). 

Корекція харчування з урахуванням захворювань пацієнта є перспективним та актуальним напрямом збереження здоровʼя.

Чабан Олег Созонтович
Чабан Олег Созонтович

психотерапевт, завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини і психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктор медичних наук, професор

Пошук нових можливостей безпечно та ефективно вплинути на тривогу і супутню інсомнію приводить до появи нових препаратів або пошуку оптимальної комбінації вже існуючих біологічно активних речовин, у т. ч. рослинного походження.

Одним з таких варіантів є препарат «СОНОРМІН».

СОНОРМІН є іноваційною розробкою, створеною Інститутом молекулярної біології і генетики НАН України, в якій поєднується фітотерапевтична дія рослинних компонентів, а також дія нейромедіатора мелатоніну.

Завдяки цьому фармакологічному комплексу препарат «СОНОРМІН» має седативну, снодійну, протиаритмічну та протиспазматичну дію.

При регулярному прийомі препарату пацієнти ефективно досягають ефекту покращення швидкості засинання та якості сну, зменшення психоемоційного напруження, покращення розумової та фізичної працездатності.

Тичковський Євгеній Володимирович
Тичковський Євгеній Володимирович

лікар-психотерапевт, керівник і засновник психотерапевтичного центру «Mental Traumatherapy Tychkovsky Centrum»

Психіатром і лікарем-психотерапевтом я працюю з 1984 року. Практикував у Світловодську, Києві, зараз – у Львові. 

Спеціалізуюсь на лікуванні неврозів. Неврози – це душевні розлади, викликані психотравмуючими чинниками. Основними проявами неврозів є тривога, пригнічення настрою, швидка втомлюваність, головні болі. А найбільш дошкульними є розлади сну. 

Враховуючи той факт, що головним інструментом психотерапевта є слово, я не є прихильником синтетичної психофармакотерапії. У випадках, коли лише однієї психотерапії для досягнення бажаного ефекту не вистачає, я рекомендую приймати рослинні відвари, настоянки валеріани, хмелю, собачої кропиви, глоду тощо. Вітаю форму випуску рослинних засобів у вигляді пігулок і капсул. Це додає простоти й зручності у використанні. 

З того часу, як зʼявилася дієтична добавка «СОНОРМІН», я віддаю їй перевагу в комплексній терапії тривоги, артеріальної гіпертензії, душевного і фізичного виснаження та порушення сну. Комбінація психотерапії із СОНОРМІНОМ зберігає природну екологічність лікування, прискорює час видужання та не викликає звикання. 

Перед уживанням дієтичної добавки «СОНОРМІН» поінформуйте про це свого лікуючого лікаря. Міцного всім сну і незламного здоровʼя!

Тимофєєва Ірина Анатоліївна
Тимофєєва Ірина Анатоліївна

директор і засновник Фітоаптека – FitoApoteka

Українські вчені Інституту молекулярної біології і генетики НАН України розробили дуже дієвий рослинний препарат – СОНОРМІН. Цей рослинний комплекс є хорошою базою при порушеннях сну. СОНОРМІН – «убойний» препарат, який прекрасно працює у гіпертоніків. Він дієвий при розладах сну при стресі, в постковіді та порушеннях циркадних ритмів. І все це завдяки його складу: він містить унікальну заспокійливу рослину раувольфію зміїну, валеріану, шишки хмелю та мелатонін. 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОВЕРСІЇ ВІДГУКІВ: 
https://youtu.be/nprSjNn2YbM
https://youtu.be/iqpQnpIuV6Y

Василенко Оксана Михайлівна
Василенко Оксана Михайлівна

лікар-невролог вищої категорії, клініка «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Дієтичну добавку «СОНОРМІН» застосовую у своїй практиці для комплексного та симптоматичного лікування функціональних порушень сну. І пацієнти, і я, як лікар, результатом задоволені.

СОНОРМІН зацікавив мене гармонійно дібраною унікальною комбінацією кореня валеріани, раувольфії зміїної, шишок хмелю і мелатоніну, що сприяє нормалізації сну. Покращення процесу засинання відбувається завдяки седативній дії на центральну нервову систему компонентів кореня валеріани, багатогранній дії раувольфії зміїної на ретикулярну формацію головного мозку і гіпоталамусу, що зумовлює зменшення нервової напруги та сприяє подовженню тривалості сну. Сонливість стає близькою до природного сну.

Наявність у дієтичній добавці мелатоніну, що регулює циркадний ритм людського організму, визначає фізіологічність процесу засинання. Метаболіти шишок хмелю мʼяко знімають підвищену дратівливість, емоційну нестабільність і тривожність та посилюють заспокійливу дію кореня валеріани.

Кожевнікова Олена Юріївна
Кожевнікова Олена Юріївна

лікар-педіатр дитячого медичного центру Nena Club, м. Запоріжжя

Звернула увагу на СОНОРМІН, оскільки він має натуральний склад, а отже, не має побічних ефектів та не викликає залежності. 

Склад СОНОРМІНУ збалансований. Крім рослин (саме рослин, а не їх екстрактів), які мають заспокійливий і снодійний ефект, препарат також містить мелатонін – гормон, який сприяє відновленню циркадних ритмів (ритм сон/пробудження, активність/відпочинок) та ефективному здоровому сну. 

Дослідила дію СОНОРМІНУ в першу чергу на собі. Снодійний ефект спостерігається через 40–60 хвилин. Якість сну помітно покращилась і, як наслідок, є сили активно працювати протягом дня. 

Рекомендую, коли це можливо, використовувати препарати на основі натуральної рослинної сировини.

Пороннік Оксана Олександрівна
Пороннік Оксана Олександрівна

кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник відділу генетики клітинних популяцій Інституту молекулярної біології і генетики НАН України

Люди навіть не здогадуються, наскільки важливим є сон у житті людини. Ми спимо десь третину свого життя. Але більшість сучасних людей через надлишок стресів не знає вже багато років, що таке нормальний сон. І причиною тому є не тільки стрес, не тільки різні навантаження, які людина переживає на роботі або в житті. Але й просто те, що ми живемо у вік, коли є дуже багато освітлення. 

Якщо раніше люди лягали спати разом із птахами і піднімалися з тими ж птахами і сонечком, то зараз більшість людей не дотримуються циркадних ритмів, тобто ритмів сонця, які вшиті в нашу генетичну інформацію. Через те ми не попадаємо в ритми нашого біологічного життя та в ритми сну. Коли людина повинна спати, вона активно може або працювати, або проводити час у соцмережах, працювати за компʼютером або переглядати фільми. Ці дорогоцінні часи сну ми втрачаємо. І що ми отримуємо як результат? Хронічний стрес та дуже швидке старіння. 

Щоб людині покращити сон і засинання, існують рослини, які допомагають в цьому процесі. Передусім, боротися зі стресами. Людина може нормально засинати та вчасно просинатися зранку. Також покращиться якість сну. Якщо просто спати і не мати, наприклад, фази глибинного сну серед ночі, то це теж не дає відновитися нервовій системі та всім органам. Саме на це розрахований сон. Саме для цього він узагалі був створений природою для людини, для всього живого, для всіх живих організмів. 

Препарат «СОНОРМІН» містить набір дуже цікавих рослин. Зокрема, такі седативні рослини, як валерʼяна й шишки хмелю. Це препарати натурального рослинного походження. Вони не мають побічних ефектів, не викликають звикання, як деякі снодійні препарати. Ці рослини мʼяко діють, відновлюють нервову систему і допомагають людині відновити сон, який міг бути порушений роками. 

СОНОРМІН можна приймати досить тривалий час без будь-якого негативного впливу на організм людини. Цей препарат також містить раувольфію зміїну, яка теж допомагає заспокоїтись. До його складу входить і такий цікавий компонент, як мелатонін. Це гормон сну, який ми маємо отримувати самі, якщо маємо повноцінний сон. Щоб навчити людину нормально спати, можна використати цю добавку на початкових етапах. Людина буде нормально засинати, матиме повноцінне відновлення за ніч. А дози мелатоніну, які тут присутні, допомагатимуть потім нормалізувати таку важливу частину життя людини, як відновлення і відпочинок. 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОВЕРСІЮ ВІДГУКУ: https://youtu.be/95yNB_d7d3E

Коваленко Сергій Іванович
Коваленко Сергій Іванович

доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри органічної і біоорганічної хімії Запорізького державного медичного університету

Ми живемо зараз у непростий час. Пандемія і війна призвели до невпевненості, нестабільності, переживань, емоційного болю та страху. А життя в умовах постійного стресу впливає на нашу психіку і, безперечно на фізичний стан. Існує багато лікарської рослинної сировини, що допомагає «боротися» зі стресом. Це і валеріана, і хміль, і собача кропива, і меліса, і материнка, і звіробій тощо.

СОНОРМІН – дієтична добавка з оригінальним підбором лікарської рослинної сировини. Біологічно активні речовини, що містяться в цьому рослинному препараті, сприяють нормалізації функціонального стану нервової системи під час підвищеної нервової збудливості, поліпшенню самопочуття при хронічній втомі та фізичних перенавантаженнях, зменшенню психоемоційного напруження тощо.

Рекомендую розробку фахівців Науково-виробничого центру фітопрепаратів «ДОБРАДІЯ» як безпечну й ефективну і, що важливо, створену на основі натуральної рослинної сировини.

Печінка Анатолій Михайлович
Печінка Анатолій Михайлович

кандидат медичних наук, лікар-інфекціоніст вищої категорії, доцент кафедри інфекційних хвороб НУОЗУ імені П.Л. Шупика

Навіть якщо лікування ковіду проходить успішно, пацієнти нерідко скаржаться на залишкові явища. Може турбувати головний біль, неприємні відчуття по ходу нервів, оніміння рук і ніг. А найчастіші скарги – це слабкість та підвищена втомлюваність. Під час епідемії ковіду в медицині навіть з’явився новий термін – «постковідний синдром хронічної втоми».

Складність такої ситуації в тому, що організм хворого вже виснажений потужними противірусними препаратами, які, окрім знищення інфекції, можуть згубно діяти на роботу різних органів. Коронавірус – підступний збудник. Спочатку викликає сильне запалення, а згодом послаблює імунітет.

Тому пацієнтам із постковідним синдромом я частіше рекомендую натуральні фітопрепарати, які і організм підтримають, і відновлять імунітет, але при цьому не завдадуть шкоди. Зокрема, до таких засобів належить відновлювальний фітокомплекс «ВІКТОРІН».

Нещодавно звернувся до мене пацієнт із характерними проявами постковіду. Скаржився на погіршення пам’яті, періодичний головний біль, слабкість. Я порадив йому Вікторін – за стандартною схемою: 1 капсула 2 рази на добу. Головне, щоб пацієнт був дисциплінованим, не пропускав прийом препарату.

На огляді через 3 тижні загальний стан пацієнта був явно кращим. Він розповів, що став почувати себе більш впевнено, у нього покращився сон. Більше не турбував головний біль. А головне – з’явилися забуте відчуття бадьорості, приплив життєвих сил.

Такі випадки у моїй практиці підтверджуть, що відновлення має бути натуральним, збалансованим та безпечним.

Войтова Діна Василівна
Войтова Діна Василівна

лікар-гінеколог вищої категорії, м. Шепетівка Хмельницької області

Зараз на прийомі у мене багато жінок, які, окрім гінекологічних проблем, скаржаться на неврологічні розлади, тривожні стани, депресію. І не дивно – усі ж розуміють, у які тяжкі часи нам доводиться жити. Я призначаю лікування основної хвороби, але все одно намагаюся якось допомогти жінкам, які переживають стрес. Тим більше, коли призначаєш гормони, не виключений вплив і на нервову систему.

Мою увагу привернув Вікторін. Це рослинний відновлювальний засіб, який здатний не тільки захистити від стресу, а й підтримати імунну систему жінки.

Місяць тому до мене звернулася пацієнтка із загостренням ендометріозу. Це хронічне захворювання, яке спричиняє багато страждань. Дискомфорт і біль у животі, виділення.

Зазвичай стан жінки пригнічений, не виключено втрату працездатності. Окрім стандартної терапії я вирішила порадити їй Вікторін.

Гормональне лікування зробило свою справу, а Вікторін – свою. У жінки поступово пройшли гінекологічні симптоми, покращився загальний стан. Вона сказала, що відчуває приплив життєвої енергії.

Натуральні підтримувальні засоби важливі у гінекологічній практиці. Адже гінеколог для жінки – це перший, хто вислухає і допоможе.

Клешич Валерій Олександрович
Клешич Валерій Олександрович

лікар вищої категорії, психотерапевт, рефлексотерапевт

Препарат «ВІКТОРІН» має унікальний склад. Його компоненти досліджувалися українськими вченими впродовж тривалого часу, їх ефективність підтверджується численними науковими публікаціями. Вартість ВІКТОРІНУ нижча, ніж вартість подібних препаратів західного виробництва. 

Я призначаю своїм пацієнтам ВІКТОРІН паралельно з основним лікуванням як імуномодулятор для відновлення імунної системи після COVID-19. Після прийому курсу ВІКТОРІНУ відмітив покращення показника сатурації крові та гарне самопочуття пацієнтів. Добре, що в Україні розробки вчених впроваджуються у виробництво.

Пороннік Оксана Олександрівна
Пороннік Оксана Олександрівна

кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник відділу генетики клітинних популяцій Інституту молекулярної біології і генетики НАН України

ВІКТОРІН – цікавий препарат, який повністю створений із рослин. Він допомагає людині адаптуватися до несприятливих умов середовища, до перепаду атмосферного тиску й температур. Зараз на Землі відбуваються дуже серйозні кліматичні зміни, тому ВІКТОРІН є надзвичайно актуальним. 

Чому саме ВІКТОРІН? В основі цього препарату – такі відомі лікарські рослини, як женьшень і родіола рожева («золотий корінь»). До його складу входить також дуже цікава унікальна рослина – унгернія Віктора (Ungernia victoris). Саме вона і дала назву цьому препарату. Це унікальна рослина, що містить такі речовини, які допомагають вижити їй у надзвичайно сурових гірських умовах. 

Рослини дають нам силу для того, щоб ми могли виживати в цьому світі. Ми можемо брати ці сили з рослин. Тому препарати, які містять саме рослинні екстракти, можуть нам допомагати і є цікавими з точки зору відсутності побічних ефектів. Вони безпечні, їх можна досить довго приймати і полегшувати собі життя.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОВЕРСІЮ ВІДГУКУ: https://youtu.be/nULbqFMzK3o


Демченко Анатолій Михайлович
Демченко Анатолій Михайлович

кандидат хімічних наук, доктор фармацевтичних наук, професор, кафедра хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

З багатьох препаратів рослинного походження мені найбільше сподобався препарат «ВІКТОРІН». В його основі унікальні рослини: унгернія Віктора (Ungernia victoris), женьшень (Panax ginseng) і родіола рожева (Rhodiola rosea), «або золотий корінь». Саме цей вдало підібраний комплекс рослин допомагає людині адаптуватись до стресових ситуацій та шкідливих умов оточуючого нас середовища.

Людство тисячоліттями використовувало рослини у своїй лікувальній практиці. І ця славетна традиція продовжується завдяки кропіткій роботі фахівців Науково-виробничого центру фітопрепаратів «ДОБРАДІЯ». Велика їм подяка за їхню працю!

Лесик Роман Богданович
Лесик Роман Богданович

доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри фармацевтичної, органічної та біоорганічної хімії ЛНМУ ім. Данила Галицького

Рекомендую рослинний комплекс «ВІКТОРІН» як безпечний та ефективний і, що важливо, створений на основі натуральної рослинної сировини.

Імпонує вдалий підбір рослин, що є джерелами природних біологічно активних сполук. Біокомплекс, що вміщує антраглікозиди, дубильні речовини, тритерпенові глікозиди, гліколіпопротеїни, флавоноїди тощо, забезпечує синергічний адаптогенний ефект і лагідний вплив на центральну нервову систему.

Добрадiя